oferta


projektowanie ogrodów

Budowa ogrodu jest inwestycją w nasze najbliższe otoczenie. Dobrze przygotowany projekt lub plan znacznie ułatwi jego realizację. Można budować bez projektu, ale nikt nie wie czy nie unikniemy błędów. Czy ogród będzie funkcjonalny i będziemy się w nim dobrze czuli, czy rośliny zostaną dobrane odpowiednio do warunków glebowych i klimatycznych, a całość będzie pasowała do otoczenia i elewacji budynku.

zakładanie ogrodów

Etap ten łączy w sobie różne prace z wielu dziedzin. W zależności od stopnia skomplikowania projektu oraz funkcjonalności ogrodu zakres prac będzie inny dla każdej inwestycji. Bardzo ważne jest, aby już na etapie projektu przedstawić przybliżony budżet. Będzie to pomocne przy doborze materiałów, roślin i rozwiązań. Po akceptacji podpisujemy umowę na prace wykonawcze, która zawiera szczegółowy zakres prac.

trawniki

Trawnik to jeden z najważniejszych elementów w ogrodzie. Sprawia, że ogród jest przestronniejszy, stanowi tło dla roślin, zwiększa wilgotność oraz obniża temperaturę otoczenia. Ułożenie kostki na całej powierzchni wokół domu sprawi, że zamiast ogrodu będziemy mieli wielki parking. Zachęcamy do skorzystania z oferty na zakładanie i pielęgnację trawników sianych i z rolki.

pielęgnacja ogrodów

Ogród to nie tylko projekt i realizacja. Aby był ładny nie wystarczy go założyć, trzeba go regularnie pielęgnować. Proponujemy stałą opiekę nad ogrodami w formie miesięcznego abonamentu lub jednorazowe interwencje.

nawadnianie ogrodów

Oferujemy usługi instalowania nowoczesnych systemów automatycznego nawadniania marki Hunter oraz Rain Bird.